17.09.2013.

Kurzemnieki izstādē "Rīga Food 2013"
Kurzemes tūrisma asociācija pirmo reizi organizē kopīgu stendu reģiona mājražotājiem izstādē „Rīga Food 2013”, kas norisinās starptautiskajā izstāžu centrā „Ķīpsala” no 4. līdz 7.septembrim.Kurzemes reģiona stendā pulcējas sīkražotāji, no kuriem daudzi jau apmeklētājiem ir zināmi, kā, piemēram, „Garšu fabrika” ar ekoloģiskām garšvielām bez sāls, z/s „Smilškalni” ar Kuldīgas pusē ražotiem mājas vīniem, z/s „Garīkas” ar šitaki sēņu produkciju, Mārtiņš Barkāns ar Sabiles pusē ražotajiem un glīti noformētajiem mājas vīniem, „Suitu maize” piedāvā nogaršot gardos suitu sklandraušus. Rūpējoties par veselību, noderīgi iegādāties SIA „Satori Alfa” smiltsērkšķu produkciju vai Talsu pusē vāktās zāļu tējas. Apmeklētāji Kurzemes stendā var nogaršot un iegādāties dravnieka Jāņa Vainovska svaigi vākto dažādu veidu medu, kā arī īpašos Vītolberga sierus, kuri tapuši Ventspils novadā. Talsu ciparnīca piedāvā iegādāties keramikas traukus.
Apvienojoties nelielo novadu, piemēram, Kuldīgas, Talsu, Dundagas, mājražotājiem, izstādē tiek piedāvāti dažādu veidu piena produkti, jaunā ābolu raža, svaigi ceptas tortes un kūciņas, medus produkcija u.c. Ar Kuldīgas novada pašvaldības atbalstu, stendā pulcējušies mājražotāji un sīkražotāji, piedāvājot plašu sortimentu un pārdomātu vizuālo noformējumu. Kurzemes mājražotāji saviem stenda apmeklētājiem ir sarūpējuši īpašu pārsteigumu - strausu gaļas delikateses, gliemežus u.c.
Visas izstādes dienas Kurzemes stenda apmeklētāji varētu saņemt informāciju par reģiona piedāvājumiem ceļotājiem.
Reģiona stends tiek organizēts ar mērķi pulcēt vienkopus Kurzemes mājražotājus, reklamēt viņu ražoto produkciju, popularizēt zīmolu „Ražots Kurzemē”, kuru asociācija izveidoja pirms 3 gadiem. Šo gadu laikā tapusi zīmola identitāte, organizētas apmācības, semināri un pieredzes braucieni, izdota brošūra „Kurzemes smeķis”, kā arī izveidota mājas lapa http://www.madeinkurzeme.lv .
 
Informāciju sagatavoja:
Jana Bergmane
Kurzemes tūrisma asociācija
Izpilddirektore
63322259; 20371650
jana@kuldiga.lv

mob.tel.: 29279461 e-pasts: segita@apollo.lvDabas parka teritorija ir iezīmīga ar to, ka tās siluets – reljefa pacēlums ar mežiem, saskatāms no galvenajiem ceļiem jau tuvojoties Talsiem. Tieši paugurainais reljefs ar savām īpatnībām nosaka ainavisko dažādību, turklāt tā vislabāk izteikta atklātajās, pārskatāmajās lauku kultūrainavās.
Mūs atbalsta
atbalsta