Naktsmītnes un pirtis.
Nakstmītnes un pirtis
 
Telšu vietas
 
 Pie Kamparu ezera-telts vietas, piknika vietas
Adrese: Lībagu pagasts, Talsu novads
Tel.: 28706506, 29981299

 “Rītos” telts vietas, piknika vietas
Adrese: Laidzes pagasts, Talsu novads
Tel.: 29287285 Ilze
 
“Kurzemniekos” telts vietas, piknika vietas, duša, veļas mašīna
Adrese: Lībagu pagasts, Talsu novads
t.29279461 Egita, 26453626 Sandis
 
Jāņkalni telts vietas, piknika vietas, veļas mašīna, pirts
Adrese: "Jāņkalni", Lībagu pagasts, Talsu novads
Tel.: 26096415

 
Lauku mājas
 
Jāņkalni – lauku māja
Adrese: "Jāņkalni", Lībagu pagasts, Talsu novads
Tel.: 26096415
Internetā: http://www.janukalni.lv/
E-pasts: janukalnitalsi@inbox.lv
Vietu skaits: 15
Istabu skaits: 3
Pakalpojumi: B&B, svinību zāle (līdz 25 personām), kamīns, virtuve, veļas mašīna, pirts (arī procedūras ar pērēju), karstā ūdens kubls, velonoma, sienaugša, telšu vietas. Folkloras taka.
 
Kurzemnieki- lauku māja
Adrese: Lībagu pagasts, Talsu novads
t.29279461 Egita, 26453626 Sandis
Istaba saimnieku mājā (divguļamā gulta, papildvieta)

 
Viesu nami
 
Bezdubeņi – viesu nams
Adrese: „Bezdubeņi", Lībagu pagasts, Talsu novads
Tel.: 26373335, 29266236
Internetā: http://www.bezdubeni.lv
Vietu skaits: 12
Istabu skaits: 6
Pakalpojumi: Iespējams - saklāt papildus guļas vietas, izvietot teltis. Piedāvājumi - svinību un konferenču zāle, pirts, baseins, piknika vieta, volejbola laukums, šūpoles, dabas skaistums, miers un svaigs gaiss -atpūtai, pastaigai, skriešanai, braukšanai ar divriteni.
 
Kamparkalns – viesu nams 400 m no Kamparu ezera
Adrese: "Dziļlejas", Lībagu pagasts, Talsu novads
Tel.: 29518415, 29860075, 29992933
Internetā: http://www.kamparkalns.lv/
E-pasts: kamparkalns@inbox.lv
Vietu skaits: 12 + 10
Istabu skaits: 3
Pakalpojumi: Viena no iecienītākajām vietām atpūtai pie dabas Kurzemē ir atpūtas bāze „Kamparkalns”, kas atrodas gleznainā teritorijā dabas parkā „Talsu pauguraine”. Te jau ilgi saimnieko Kalniņu ģimene, viņu pārziņā ir vienīgā slēpošanas trase Talsu novadā, plašs sporta laukumus un Kamparkalna skatu torni (26 m), no kura paveras plašs skats uz novada mežiem, tīrumiem un pilsētām. Ziemā te notiek kamanu suņu sacensības, savukārt vasarā riteņbraukšanas sacensību „TREK MTB” posms. Visdarbīgākais laiks sezonā ir ziemā, kad apmeklētājiem pieejamas divas apgaismotas slēpošanas trases 250 m garumā, pacēlāji, aprīkojuma īre, slēpošanas inventārs, kameras un sniega dēļi.  Viesu nams atrodas 400 m no Kamparu ezera, viesi ir laipni aicināti izmantot svinību zāli ar ietilpību līdz 30 cilvēkiem, pirti, vasarā - pieejama laivu noma, sporta laukumi, rotaļu laukumu bērniem un piknika vieta.
 

Pie Ābelītes – viesu nams Ābeļu ezera krastā
Adrese: "Pie Ābelītes", Lībagu pagasts, Talsu novads
Tel.: 28386425, 29175436
Internetā: http://www.pieabelites.viss.lv/  
Vietu skaits: 14
Istabu skaits: 5
Pakalpojumi: Viesu nams „Pie Ābelītes” piedāvā nesteidzīgu atpūtu skaistā vietā, Ābeļu ezera krastā, tikai 10 min brauciena attālumā no Talsiem. Ābeļu ezers ir iecienīta atpūtas vieta ar lielisku peldvietu, iespēju izbraukt ar airu laivām, kā arī makšķerēt. Viesu nams „Pie Ābelītes” atrodas aizsargājamā dabas teritorijā – dabas parkā „Talsu pauguraine” ar jaukām un romantiskās pastaigu vietām. Telpas ideāli piemērotas dažādu svinību un banketu, kā arī semināru un konferenču organizēšanai. Ietilpība līdz 40 personām. Viesiem pieejama gaumīga pirts ar apkurināmu kublu. Otrajā stāvā atrodas istabiņas viesiem komfortablai pārnakšņošanai. Pavisam pieejamas 15 gultasvietas. Pakalpojumi: TV, audio, DVD, karaoke, virtuve - plīts, ūdens vārāmā kanna, mikroviļņu krāsns, ledusskapis, plīts, trauki, šampūns, ziepes, dvieļi numuriņos, pirtsslotas, matu žāvētājs, WC, duškabīnes.
 
Vizbulītes – viesu nams 5 min brauciena attālumā no Talsiem
Adrese: "Vizbulītes", Lībagu pagasts, Talsu novads
Tel.: 29343692
Internetā: http://www.vizbuliites.lv/
Vietu skaits: 22
Istabu skaits: 10
Pakalpojumi: "Vizbulītes" atrodas , Talsu pauguraines dabas parka teritorijā. Šeit varat atpūsties gan nelielā kompānijā, gan nosvinēt apaļu jubileju vai sarīkot kāzu svinības. Vasarā aicinām izbaudīt blakus esošā Lejaslāču ezera spirdzinājumu, kas ir viena no tīrākajām un peldēties gribētāju iecienītākajām ūdenskrātuvēm Talsu apkārtnē. Ziemā mūsu viesu nams ir ideāla apmešanās vieta slēpošanas piekritējiem, jo 2 km attālumā atrodas Kamparkalna un Maķīškalna slēpošanas trases. Pēc aktīvi pavadītas dienas atgūt spēkus palīdzēs pirtiņa un vēsais baseina (4 x 4 m) ūdens, kā arī salds miegs netraucētā lauku klusumā.

 
Viesnīcas
 
Mežmāja – mācību centrs, viesnīca
Adrese: „Mežmājas", Laucienes pagasts, Talsu novads
Tel.: +371 63214151, mob. 22029058
Fakss: +371 63214152
E-pasts: gundega.elvika@mps.vmd.gov.lv
Internetā: http://www.mps.gov.lv/ForHouse.html
Vietu skaits: 50
Istabu skaits: 16

Pakalpojumi: konferenču ēka (līdz 100 personām). Atrodas gleznainajā vietā, meža vidū - vienā no zinātniskās izpētes mežiem tikai 7,5 km attālumā no Talsu pilsētas centra. Papildus piedāvā ekskursijas mežā.
 
Pirtis
 
Atmodas – pirts un baseins
Svinību telpa 30 cilvēkiem, neliela virtuve, pieejams grills un ugunskura vieta, šūpoles un telts vietas. Baseins: 3 x 6 m
Adrese: "Atmodas", Lībagu pagasts, Talsu novads (2 km no Talsu centra)
Tel.: 29149490, 29346104
E-pasts: zintaunarnolds@inbox.lv
 
Talsu pirtiņa "Vijoles"
Klusā, jaukā vietā uz Talsu robežas izveidota brīvdienu māja "Vijoles", kuru saimnieki piedāvā ērtu naktsmītni un pirts pakalpojumus. Apkārtnē viss atpūtai dažādām gaumēm – deviņu pakalnu pilsēta Talsi, vairāki ezeri, dabas takas, ziemā – slēpošanas trases. Mājas saimnieki labprāt palīdzēs ar informāciju par tuvumā esošiem apskates objektiem un atpūtas iespējām. Ar iepriekšēju pieteikšanos iespējams doties izjādēs ar zirgiem vai pacelties virs zemes ar deltaplānu. Ja nevēlaties doties nekur tālāk, atpūtieties brīvdienu mājā pie kamīna vai plašajā dārzā, kur arī bērniem un līdzpaņemtajiem mājdzīvniekiem būs, kur izskrieties. Piedāvājumā pirts, banketu zāle (līdz 20 cilvēkiem), naktsmītnes līdz 15 cilvēkiem. Pirtiņā uz vietas var iegādāties dažāda veida pirtsslotas. Talsu pirtiņa „Vijoles” nodarbojas arī ar pirtsslotu vairumtirdzniecību. Pakalpojumi pieejami visu gadu. Cenas pēc vienošanās.

 

Mūs atbalsta
atbalsta